Concert
Dreampop
Pop
Verdwaal in een muzikale wereld
Magische melodieën, poëtische teksten en heldere zang nemen je mee door Sterre Liz’ eerlijke en persoonlijke gedachtenreis. Neem een kijkje in het hoofd van Sterre Liz (2004) en raak verdwaald in haar vele gedachten en dromen. Als enthousiaste singer-songwriter uit Capelle aan den IJssel is ze nu al ruim vijf jaar bezig met het schrijven van haar eigen muziek. “Wanneer ik mijn liedjes speel en ik hoor dat mensen zich hierin herkennen, is mijn missie geslaagd én is mijn eigen hart weer een stukje geheeld.”
Na bijna 3 jaar schrijven en opnemen, komt eindelijk Sterre Liz’ debuut-EP ‘Ik ben’ uit. Dit gaat ze vieren met een listening party. Voor Sterre is haar muzikale reis begonnen bij CAPSLOC, waar ze workshops volgde en nu al meerdere malen heeft mogen optreden. Er was daarom ook geen twijfel mogelijk dat de release van haar debuut-EP hier gevierd moest worden! Tijdens de avond laat Sterre haar EP voor het eerst helemaal horen en vertelt ze de verhalen achter de nummers. ’s Avonds om 22:00u komt de EP uit en dat viert Sterre ook graag met jullie allemaal.
‘Ik ben’ gaat over alles dat in Sterre’s hoofd gebeurt. Het gaat over de gedachten die haar te gevoelig laten voelen en het gevoel waarin ze zich alleen voelt. Inmiddels heeft ze geleerd dat dit allemaal bij haar hoort en dat dit maakt wie ze is. Ze kan nu met trots zeggen: Ik ben.
Sterre was onder andere al live te horen op het Metropolis Festival in Rotterdam, in de Melkweg in Amsterdam en op Radio Capelle. Daarnaast heeft ze in 2024 meegedaan aan Kunstbende en won ze de eerste prijs van Zuid-Holland in de categorie muziek.
PROGRAMMA
– Luisteren naar de volledige EP ‘Ik Ben’
– Verhaal achter het proces en de nummers, met ruimte voor vragen uit het publiek
– Live performance van een aantal tracks
– Nakletsen, drankje doen en aftellen tot de officiële release
Luister vast naar het eerste nummer ‘Vanzelf’ Klik hier
Links: Spotify / Instagram